www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem
DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 185866
  • Dnes: 4


Arcelor Mittal

Poskytnutý dar: 10.000,- Kč

Letní zdravotně edukační tábor


OS pořádá LZET pro děti s DM úspěšně již několik let. Svou účastí na letním zdravotně edukačním táboře má dítě téměř jedinou možnost dostat se mimo rodinu, do kolektivu vrstevníku, bez každodenní kontroly ze strany rodičů. Pro rodiče je to také jedna z mála možností oddychnout si alespoň na chvíli od celoročních starostí spojených s nemocí. LZET pomáhá handicapovaným dětem získat zdravé sebevědomí, nabízí organizovanou volnočasovou aktivitu v období letních prázdnin. Děti s diabetem nebo jiným zdravotním postižením chtějí prožít kvalitní dětství,potřebují vyrůstat v pohodové atmosféře a s pocitem, že mohou žít jako jiné děti. Program 10-denního tábora: výlety, hry, sport, pracovní a výtvarnou činnost,edukace, terapie, hry, táborová hra, společenské hry.

Organizátoři a všichni, jež se na realizaci LT podílejí si plně uvědomují potřebu těchto aktivit. Děti s diabetem nebo jiným zdravotním postižením chtějí prožít stejně kvalitní dětství, potřebují vyrůstat v pohodové atmosféře a s pocitem, že mohou žít jako jiné děti.

Garantem zdravotní edukace bude specializovaný lékař, na děti budou dohlížet vedoucí s příslušným vzděláním a školením pro zvládání situací vyplývajících z nemoci DM.

Termín konání: 13 – 23. 8. 2011, chata Bílá, obec Bílá

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.