www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 190754
  • Dnes: 31


Sportem za lepší kompenzaci - víkendové lyžování

22.1.2010
První letošní akci jsme zahájili v pátek 22.1.2010 v 18 hod. Již hodinu předtím se většina účastníku ubytovala v krásném prostředí hotelu Vidly. Po milém přivítání jme si dali dobrou večeři a vydali se na večerní lyžování, které proběhlo na sjezdovce přilehlé k hotelu. Lyžování nás nadchlo natolik, že jsme sportovali téměř do 22hodin. Těm, kterým ještě zbyly síly posloužila k milému posezení a popovídání restaurace hotelu.

23.1.2010
V sobotu ráno byl vyhlášen volný program. Zdatní lyžaři se vydali k náročnějším sjezdovkám, které překrásné okolí hotelového domu Vidly nabízí. Lyžaři, kterým postačila lehčí sjezdovka a především menší děti lyžovali na sjezdovce u hotelu a využili také příjemné posezení v „ledovém baru“, ve kterém se vzhledem k mrazivému počasí podával pouze horký čaj. Večer jsme se sešli ke společnému posezení a jak je zvykem při víkendových akcích probrali jsme všechny strasti, které nám život s diabetem přináší a vyměnili si navzájem cenné zkušenosti. Všichni, kdo měli zájem mohli využít a také využili welnes programu, který hotel nabízel – masáže, sauna i vířivka. Děti, které celodenní sportování neunavilo se ponořili do hraní společenský her.

24.1.2010
Hlavním cílem závěrečného dne bylo uspořádání soutěže ve slalomu. Protože většina dětí byli zdatní lyžaři, přesunuli jsme se na sjezdovku do Vrbna pod Pradědem, kde bylo soutěžní klání uspořádáno. V 15 hod, kdy jsme již všichni byli po dobrém obědě a měli sbalené věci jsme se sešli ke společnému zhodnocení akce a vyhlášení výsledků v soutěži. Malými dárky byly odměněny všechny děti.

Akci hodnotíme jako velmi vydařenou, byla přínosná nejen svým sportovním zaměřením, ale také tím, že rodiče mohli s dětmi strávit příjemné chvíle v krásném prostředí a mohli jsme si vzájemně předat zkušenosti a prodiskutovat problémy, které nás trápí.

[SOUBOR=soubory/fotkyzip/akce1.zip>Fotografie (ZIP)[/SOUBOR>

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.