www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191130
  • Dnes: 143


Výšlap na Ondřejník

V sobotu ráno 3. 10. 2009 jsme se vypravili vlakem z nádraží Ostrava Střed směr Kunčice pod Ondřejníkem. Cestou se k nám přidávali další příznivci. Mnozí jeli vlakem po hodně dlouhé době.
V Kunčicích pod Ondřejníkem na nás čekali poslední účastníci a s nimi i dopis Skřítka Ondřejníka, ve kterém nás přivítal a slíbil poklad, který na Ondřejníku můžeme najít. Obecní úřad Kunčice p.O. nám věnoval malou pozornost ve formě informačních letáčků, pohlednic apod.
Už jsme mohli vyrazit, cestou jsme se ještě stavili na prohlídku Dřevěného kostelíku, který byl celý přivezen z Ukrajiny. Paní, která nás s kostelíkem seznámila, měla velice poutavý a zajímavý výklad.
Pak už jsme jen stoupali nahoru. Těšili jsme se, že nahoře uvidíme skákat lidi s padákem, ale pro nepřízeň počasí, silný vítr, skákat nemohli, tak se s námi aspoň vyfotili . Na vrcholu Skalka nám byl odměnou hezký výhled do okolí. Malý kousek pod vrcholem jsme se občerstvili v restauraci Bohumínka. I přes našlapané kilometry v nohou si kluci ještě zahráli fotbálek. Našli jsme poklad Skřítka Ondřejníka, pak tradá směr Frýdlant nad Ostravicí a vláčkem domů.

Všichni jsme si výlet hezky užili, hlavně jsme se protáhli a udělali něco pro své fyzické kondice.

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.