www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191130
  • Dnes: 143


„Naučme rodiče bruslit“

V 9.30 hod jsme se sešli v Městských sadech Opava, před In-line centrem.
Ti, kdo nevlastní bruslařské vybavení si v centru zapůjčili brusle a pak už jsme se s důvěrou nechali vést zkušenými instruktory, kteří nás po rozcvičce rozdělili do skupin – začátečníci a pokročilí začátečníci.
Začátečníci se učili na bruslích stát, pomaličku se rozjet a bezpečně zastavit. Pokročilí začátečníci se naučili různé druhy zatáčení, zastavení, slalom.
Našlo se mezi námi pár zdatných jedinců, kteří by si zasloužili zařadit do skupiny pokročilí a těm děkujeme za projevenou trpělivost. Příští rok to bude lepší.

Po takovémto sportovním výkonu jsme se všichni těšili na oběd, na který jsme se přesunuli do restaurace Raketa bowling. Po výborném obědě jsme doplnili pitný režim a připravili se na odpolední program sportovního dne, na bowlingové klání.
Před bowlingem jsme se rozdělili do tří kategorií a všichni jsme měli dostatek času si dobře zahrát, pobavit se, ale také připravit se na chystaný bowlingový turnaj, který proběhne tradičně v říjnu.
Po bowlingu byly děti ohodnoceny za sportovního ducha, skvělý výkon při bruslení i oddychovém bowlingovém klání a především za trpělivost při sportování s rodiči. Každé z dětí získalo Pamětní list a malý dáreček.

Tuto akci hodnotíme jako mimořádně vydařenou, kromě krásného, slunečného počasí se sešla i početná skupina príma lidí, kteří měli chuť pořádně si protáhnout těla a udělat tak něco pro své zdraví, také – především rodiče, našli odvahu naučit se něco nového a využili možnost příjemně strávit sobotní den se svými dětmi.

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.