www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191130
  • Dnes: 143


Vítání jara

Tradiční „Vítání jara“ bylo zahájeno v pátek 17.4.2009 večeří, po které se účastníci sešli v sále hotelu Salajka a byli informovaní o připraveném programu.

Sobota
I. edukační blok začal hned po snídani, kdy nám paní doktorka Filáková radila „Jak na puberťáka“. Téma bylo velmi zajímavé a rozpoutalo u posluchačů bouřlivou diskusi.
Během dopoledne, kdy se rodiče vzdělávali proběhlo na místním hřišti fotbalové utkání, které se díky sportovnímu duchu našich dětí protáhlo až do odpoledních hodin.
Po obědě proběhla prezentace firmy Medtronic, kde p.Libichová a p.Kubčík představili „Nové možnosti kontinuálního monitoringu glukózy“.
Odpoledne jsme využili hezkého počasí a vydali jsme se na výšlap na kopec Slavíč, kde jsme měli možnost se občerstvit, odpočinout si a načerpat síly na zpáteční cestu.
Večer nám zpříjemnili ukázkou bojového umění p. Dudica se svou skupinou. Po jejich ukázce nám předvedli své kulturní vystoupení děti. Kromě kytary jsme se mohli zaposlouchat také do tónů příčné a zobcové flétny.
Do pozdních večerních hodin se protáhl individuální program, kdy si rodiče při společném posezení povídali o všech svých radostech a starostech. Jedna z maminek nám zpestřila večer předvedením baňkování a masážemi baňkami.

Neděle
II. edukační blok – „Společná konzultace“ a odpovědi na všetečné otázky se setkal s velkým ohlasem. Rodiče probrali některá témata, která je trápí a kromě odborné odpovědi MUDr. Filákové si vyslechli názory či zkušenosti jiných rodičů, kteří už se s daným problémem setkali.
Pro starší děti byl připraven turnaj ve stolním tenise a pro nejmladší účastníky hravé dopoledne.
Po obědě jsme vyhodnotili průběh víkendového pobytu, ocenili jsme všechny děti, které se zúčastnili soutěží – ať už sportovních nebo kulturních.
Poděkovali jsme paní doktorce Filákové za připravené edukační bloky a ochotu, se kterou se nám všem věnovala.

Stáhnout fotografie


Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.