www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 190754
  • Dnes: 31


47. diabetologické dny v Luhačovicích

V termínu 14. – 16. dubna 2011 se v Luhačovicích konaly již 47. Diabetologické dny, které pořádala Česká diabetologická společnost ČLS JEP ve spolupráci se Slovenskou diabetologickou společností.

Součástí programu byly sekce pro lékaře a sekce pro zdravotní sestry. Firmy zde prezentovaly své produkty, seznamovaly účastníky s novinkami, které současný trh diabetickým pacientům nabízí.

Pracovní tým našeho OS se těchto diabetologických dnů účastnil ve dnech 14. a 15. 4. 2011. První den jsme procházely stánky a prezentace firem, abychom získali nové informace, poznatky a materiály, které by mohly být přínosné pro naše sdružení a naše členy.
Druhý den jsme se účastnily několika přednášek v sekci sester a zde také naše předsedkyně Šárka Nosálková vystoupila s přednáškou „Jak se žije dětem s cukrovkou?“. Ve své přednášce seznámila přítomné s činností našeho sdružení, na příkladech dvou dětí ukázala jak vypadá život s diabetem, jak těžké může být umístit dítě do předškolního zařízení, s jakými chybami jsme se setkali při hospitalizacích apod. Přednáška se setkala s velkým ohlasem, rozpoutala se diskuse a ze strany organizátorů sekce sester byl podán podnět na spolupráci.

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.