www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 190754
  • Dnes: 31


Edukace „Psychiatrická léčebna Šternberk“

V psychiatrické léčebně ve Šternberku byl počátkem letošního roku hospitalizován chlapec s onemocněním Diabetes mellitus 1. typu, rodina dítěte nás informovala o nedostatečném povědomí personálu léčebny o onemocnění dítěte.

Proto jsme oslovili primářku dětského oddělení MUDr. Evu Rozsívalovou a nabídli ji možnost zaslání edukačních materiálů případnou edukaci. Paní primářka nás obratem oslovila, požádala o edukační materiály a pozvala nás do Šternberku, abychom o životě s diabetem pohovořili s pracovníky léčebny.

Do Šternberku jsme se vydali ve čtvrtek 23. 6. 2011. Edukaci si pro zaměstnance léčebny připravila MUDr. Naděžda Filáková z MN Ostrava. Prezentace se základními informacemi o diabetu byla doplněna informacemi o práci s inzulínem a stravování diabetika. Zaměstnanci léčebny měli připravenou spoustu dotazů, které pramenily ze zkušeností při hospitalizaci dětí s cukrovkou.

Byli jsme mile překvapeni zájmem ze strany všech pracovníků a doufáme, že pro ně budou získané informace přínosné a budou je moci využít při dalším setkání s touto nemocí.

Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.