www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 190754
  • Dnes: 31


Mikulášské odpoledne

Mikulášské, sportovní odpoledne jsme letos poprvé a nově připravili ve FUNgolfu. V této herně si starší děti a rodiče mohli společně zahrát MINIgolf, mladší děti se vyřádily ve velkém prolízačkovém hradu, plném klouzaček, prolízaček, kuličkových bazénů a jiných atrakcí.
Velmi nás potěšil zájem ze strany našich členů, kteří se sjeli ve velkém počtu – 50 účastníků.

Malé děti závodily v různých soutěžích – s největším úspěchem se setkal slalom na odrážedlech.
Kromě těchto aktivit bylo možné zahrát si také badminton. Skupinka mladších dětí se pod vedením Mgr. Veroniky Lhotské zapojila do projektu Zdravá 5 – společně si povídali o zdravé stravě, vyzkoušeli si různé druhy ovoce, vyplnili pracovní listy a nakreslili „zdravé“ obrázky.

Občerstvení na „Mikulášské odpoledne“ připravili rodiče společně se staršími dětmi. Ochutnat jsme mohli nejrůznější „dobrůtky“ – pomazánky, jednohubky, ochutnávky vánočního cukroví, ovoce i zeleninu.

Když jsme se všichni dostatečně občerstvili přišla mezi nás vzácná návštěva – Mikuláš, anděl a čert. Mikuláš si postupně zavolal všechny děti, popovídal si s nimi, děti mu přednesly básničky a všechny od něj dostaly sladké, ale také zdravé dárečky.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do přípravy této akce a také rodičům, kteří přinesli pro děti dárečky, které byly součástí mikulášských balíčků a také všem, kteří přispěli svými kulinářskými výtvory.

Stáhnout všechny fotografie (ZIP)


Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.