www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191129
  • Dnes: 142


MIKULÁŠSKÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

Tak jako každým rokem, i letos Občanské sdružení Dítě s diabetem uspořádalo pro své členy a jejich přátele Mikulášské sportovní odpoledne.

V sobotu 24.11.2012 se účastníci sešli v tělocvičně v Dolní Lhotě a ve 14 hodin započal bohatý program.

Pro malé i velké sportovce připravili turnaj ve florbalu zástupci Sportovního klubu diabetiků, který vznikl při OS Dítě s diabetem – Pavla Rychtarčíková a Ondřej Štefek. Zapojily se malé i velké děti a také tatínkové se nenechali zahanbit. Pro nejmenší děti připravila sportovní, taneční a tvůrčí program paní Jana Přečková. Děti tančily se stuhami, cvičily s padákem a při tvůrčím programu si vyrobily z papíru krásné andílky.

Maminky měly čas posedět u pohoštění, které mělo vánoční charakter, nechyběly zde ochutnávky vánočního cukroví a voňavých perníčků. Maminky předvedly své kulinářské umění a stoly se prohýbaly pod nejrůznějšími pečenými výrobky, jako byly buchty, moučníky, jednohubky, chlebíčky a masové rolády.

Po ukončení florbalového turnaje a aktivit menších dětí jsme netrpělivě očekávali příchod Mikuláše. Mikuláš přišel a s ním také anděl s čertem. Postupně si vyvolávali děti a domlouvali jim, ale také hodně chválili a odměňovali je balíčkem se sladkostmi, za který děti přednesly básničku, zazpívaly písničku nebo pobavily Mikuláše vtipy.

Dle hodnocení účastníků můžeme akci zhodnotit jako vydařenou a mezi členy sdružení jako oblíbenou a vyhledávanou, o čemž svědčí rekordní účast. Mikulášského odpoledne se zúčastnilo 86 účastníků.

Stáhnout všechny fotografie (ZIP)


Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.