www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191130
  • Dnes: 143


XII. barevné DIAdny v Luhačovicích

XII. ročník barevných DIAdnů v Luhačovicích se konal v hotelu Adamantino od 25.-28.10.2013. Akce se účastnilo 154 osob z celé české republiky.

Během pobytu jsme se dospělí účastnili přednášek, workshopů a edukací:
V pátek pobyt zahájil Doc.MUDr. Rudolf Chlup přednáškou Diabetes nemusí být nemoc, další přednášky byly Sám sobě psychologem – přednášející PhDr. Tomáš Řebíček, MUDr. Naděžda Filáková diskutovala s dospělými i dětmi nad Konverzačními mapami a spolu s Bc. Markétou Karasovou si připravily přednášku o stravování – Zdravý život s cukrovkou – Strava tradičně i netradičně.
Účastníci měli možnost seznámit se také s produkty, které mohou posloužit k lepší kompenzaci diabetu. Přednášky a ukázky produktů si připravili zástupci firem MTE, Medtronic a Promedica, kteří měli možnost o svých produktech s účastníky pobytu také diskutovat a podrobně jim je představit.

Během pobytu byl připraven také pestrý program pro děti. Volné chvíle trávily v herničkách, kde si mohly hrát, tvořit, shlédnout filmy. Bohatý byl také sportovní turnaj – děti hrály stolní tenis, florbal, fotbal, cvičily a tančily ZUMBU a účastnily se plaveckých lekcí. Díky hezkému počasí spoustu času trávily venku.

Pobyt hodnotíme jako velmi úspěšný. Přednáškový program byl ze stran účastníku hodnocen velmi kladně a jako skvělý byl hodnocen také program pro děti. Účastníci byli spokojeni také s výběrem hotelu. Zázemí hotelu Adamantino nám poskytlo dostatek edukačních prostor, mohli jsme využít bazén, posilovnu, objednat si masáže. Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný.

Rádi bychom poděkovali lékařům MUDr. Filákové, PhDr.Řebíčkovi, Doc.MUDr. Chlupovi, Bc. Karasové a všem zástupcům firem Medtronic, Bayer, MTE a všem, kdo se na přípravě této akce podíleli. Za podporu děkujeme Statutárnímu městu Ostrava, Nadaci OKD a Ministerstvu zdravotnictví ČR. Bez této podpory bychom pobyt nemohli realizovat.

Stáhnout všechny fotografie (ZIP)


Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.