www.ditesdiabetem.cz
Úvod - Kontakt - Staň se členem


DonátořiDárciPomáhají nám


Fotogalerie


Doporučujeme


Počítadlo


  • Celkem: 191130
  • Dnes: 143


Sportem za lepší kompenzací

První akcí roku 2015 byl tradiční víkendový pobyt „Sportem za lepší kompenzací“, který se konal v termínu 16. – 19. 1.2015 na horské chatě Bílá, v obci Bílá v Beskydech.

V pátek 16.1.2015 se na Bílou sjelo 35 účastníků akce „Sportem za lepší kompenzací“. Posilněni večeří jsme se vydali do lyžařského areálu SKI BÍLÁ na první večerní lyžování, snowboardování, bobování a užívání si dalších zimních radovánek. Přestože sněhu nebylo mnoho, byly všechny sjezdovky areálu dobře upravené a lyžování bylo skvělé.

Ve sportovním duchu se nesl celý víkendový pobyt. Ti, kdo zimním sportům příliš neholdují, dělali svým rodinám zázemí pod sjezdovkou nebo se vydali na procházky po okolí obce Bílá. Nikdo z nás si nemohl nechat ujít návštěvu blízké Obůrky Bílá, kde jsme si v šesti ohradách prohlédli jeleny, srny, muflony, daňky a divočáky.

Ve volných chvílích si děti pohrály v malém, improvizovaném dětském koutku a rodiče si nenechali ujít čas na příjemné posezení a popovídání o problematice, která je pro nás společná a tou je onemocnění našich dětí.

Akce byla hodnocena kladně. Účastníci byli spokojeni s organizací a programem akce i s výběrem místa pobytu.

Těšíme se na další společné setkání :-)

Stáhnout všechny fotografie (ZIP)


Staň se členem


Centrum pro dítě s diabetem, z.s.


Příští akce


Nejsou naplánovány žádné další akce.

Partnerství

Přihlásit k odběru
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera. Internet Explorer není podporován.